عناوین پربازدید

1 -کوشش در جهت استیفاي حقوق و خواستهاي مشروع و قانونی اعضا از طریق ایجاد زمینههاي مسـاعد به منظور نیل به اهداف انجمن.

2 -جمع آوري اطلاعات ، بررسی و تحقیق درباره مشکلات، شناخت نیازها و اولویتها.

3 -برنامه ریزي براي تامین نیازهاي صنفی ، آموزش ، توسعه و گسترش فعالیت ها.

4 -کوشش در ارتقاي بهره وري منابع و ظرفیت تولید، انتقال نوآوري تکنولوژیک.

5 -سعی در بهبود کیفیت تولید یا بررسی، شناخت و استقرار روشهاي نوین کنترل کیفیت.

6 -کوشش براي هماهنگی در امور آموزش ، ارتقاي مهارت و تامین نیروي انسانی مورد نیاز، همکـاري بـا وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاهها و نهادهاي ذیربط براي انجام آموزش هاي مربـوط بـه حفاظت فنی و بهداشت کار.

7 -انجام تحقیقات لازم و ارائه نظر مشورتی و حقوقی در خصوص تهیه لوایح و طرحهاي مربوط به قـوانین کار و تامین اجتماعی و مسائل رفاهی و حقوق قانونی کارفرمایان به مراجع ذیربط.

8 -دریافت ورودیه، حق عضویت و کمکهاي مالی داوطلبانه مطابق اساسنامه.

9 -همکاري در جهت تأسیس، تقویت و گسترش شرکتهاي تعاونی وصندوق قرض الحسنه مرتبط با وظایف انجمن صنفی به منظور برخورداري اعضا از تسهیلات بیشتر.

10 -حمایت ودفاع از حقوق و منافع صنفی و حرفهاي اعضا از طریق ارایـه پیشـنهاد و جلـب پشـتیبانی مراجع و سازمان هاي دولتی و ملی نسبت به هدف هاي انجمن.

11 -خرید، فروش و تملک اموال منقول و غیرمنقول انجمن صنفی به نام و به حساب انجمن صنفی مشروط بر آنکه به قصد تجارت و جلب نفع نباشد

12 -پیوستن به انجمنهاي صنفی همگن به منظور تشکیل یا عضویت در کانون انجمنهاي صنفی مربوط با رعایت مقررات قانونی

13 -همکاري با سایر تشکلهاي صنفی و انجام سایر وظایف و اختیاراتی که به موجب مقررات قـانونی بـر عهدة انجمن هاي صنفی قرار داده شده یا خواهد شد.

14 -قبول مسوولیت و همکاري با وزارتخانه ها، سازمانها و نهادهاي رسمی در انجام وظایف و تکالیفی کـه این دستگاه ها به انجمن هاي صنفی محول می کنند و آمادگی براي ارائه مشورتهاي لازم به آنها

15 -ایجاد ارتباط با تشکلها و سازمانهاي مرتبط با وظایف انجمن هاي صنفی یا کانون هاي مربوط در داخل کشور درچارچوب فعالیتهاي صنفی و قوانین و مقررات کشور.

16 -شرکت در مذاکرات حرفه اي با سایر سازمانهاي کارفرمایی ذیربط مشمول قـانون و انعقـاد پیمانهـاي دسته جمعی با سازمان هاي کارگري .

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه پیامکیشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!