پنجره‌هاي بالكن گالريا در شركت فكرو (FGH-V) نوآوري جديدي در صنعت پنجره‌سازي است. در اين پنجره‌هايي جديد، دو ‌قاب پنجرة سقفي باز شده و به‌شكل بالكن در مي‌آيند. عملكرد اين پنجره‌ها به‌گونه‌اي است كه قاب فوقاني به‌سمت بالا باز مي‌شود، اين درحالي است كه قاب پايين به‌سمت جلو حركت كرده و دسترسي به فضاي بالكن را ممكن مي‌سازد.

پنجره های منحصر‌به‌فرد شركت فكرو (FAKRO)

نوآوري در صنعت بالكن و پنجره

پنجره‌هاي بالكن گالريا در شركت فكرو (FGH-V) نوآوري جديدي در صنعت پنجره‌سازي است. در اين پنجره‌هايي جديد، دو ‌قاب پنجرة سقفي باز شده و به‌شكل بالكن در مي‌آيند. عملكرد اين پنجره‌ها به‌گونه‌اي است كه قاب فوقاني به‌سمت بالا باز مي‌شود، اين درحالي است كه قاب پايين به‌سمت جلو حركت كرده و دسترسي به فضاي بالكن را ممكن مي‌سازد.

پنجره‌هاي جديد اين شركت كه به‌شكل بالكن در مي‌آيند، در سقف (عموماً سقف زير شيرواني) نصب مي‌شوند. اين پنجره‌ها از دو بخش قاب بالايي و قاب پاييني تشكيل شده‌اند.

زماني‌كه قاب بالايي با زاوية 45 درجه باز شود، به‌وسيلة مكانيزم بسيار جديدي در آن وضعيت قرار گرفته و اين امكان را فراهم مي‌كند كه قاب در هر وضعيتي با زاوية 45 درجه قرار گيرد.

قاب پاييني يا قسمت پايين پنجره شرايط متفاوتي دارد. دسته‌هاي كناري قاب، هنگام باز‌شدن قاب پاييني نمايان شده و بيرون مي‌آيند. هنگامي‌كه پنجره بسته است اين دسته‌ها درون پنجره مخفي شده كه امكان بسته‌شدن پنجره را فراهم مي‌سازد. اين دسته‌ها كه درون قاب سقف مخفي شده‌اند، گردوغبار را جذب نكرده و زيبايي سقف را نيز برهم نمي‌زنند.

هر دو قاب يعني قاب بالايي و پاييني مجهز به شيشه‌هاي ₂P استاندارد بوده (دوجداره) كه شيشه‌هاي خارجي از استحكام بالاتري برخوردارند. اين سيستم چندقفله بوده و سيستم قفل آن مشابه مدل‌هاي قبلي نيست.

پس از چرخاندن دسته، قاب حامل شيشه (ارسي) از دو قسمت در قاب متصل به سقف قفل مي‌شود. اين بالكن كاذب و وسيع، امكان ورود نور فراواني را به اتاق فراهم مي‌سازد.

يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي منحصر‌به‌فرد، سيستم هواي P740 است كه امكان ورود هواي كافي به‌درون اتاق را فراهم مي‌سازد. اين سيستم همچنين مجهز به سيستم عايق‌بندي XDP بوده كه موجب عايق‌سازي حرارتي و هوايي اطراف پنجره مي‌شود.

يراق‌آلات موجود براي اين پنجره‌هاي جديد بسيار متنوع‌اند اما لازم‌ است كه يك نكته رعايت شود و آن‌ زاوية سرازيري سقفي است كه پنجره در آن نصب مي‌شود. مي‌بايست سقف با زاويه 55-35 درجه قرار گيرد تا بهترين حالت نصب پنجره فراهم گردد. همچنين توصيه مي‌شود كه اين پنجره‌ها در اتاق‌هاي كه ديواري به‌شكل L دارند، نصب نشوند و زماني‌كه اتاق از تهوية مناسب برخوردار بود از اين پنجره‌ها استفاده شود.

پنجرة بالكن‌هاي شركت فكرو در ابعاد 255*94 سانتي‌متر موجود مي‌باشد.

مختصري از شركت فكرو (FAKRO):

شركت فكرو يكي از بزرگترين شركت‌هاي توليد‌كنندة پنجره‌هاي سقفي است به‌طوري‌كه 15 درصد از بازار اين محصول را در جهان به خود اختصاص داده است. اين شركت لهستاني از سال تأسيس خود در سال 1991 تاكنون به‌طور چشمگيري توسعه يافته است و هم‌اكنون داراي واحدهاي متعددي در انگلستان، اتريش، اسپانيا، هلند، ايرلند، آلمان، لهستان، روسيه و مجارستان مي‌باشد.

پنجره‌هاي سقفي چوبي اين شركت امكان تهوية خوبي دارد به‌طوري‌كه با تغيير در فشار اتمسفر اتاق، سيستم تهويه فعال مي‌شود و تعادل هوايي را در اتاق ايجاد مي‌كند. اين شركت همچنين سيستم ايمني لولا و قفل موردنياز پنجره‌هاي خود را نيز توليد مي‌كند و لذا بهترين گزينه را براي پنجره‌هاي خود درنظر مي‌گيرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه پیامکیشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!